31 marca rusza Dekada Ciechanów

Autor: d 24 marca 2017 10:16

31 marca Dekada SA otworzy swój kolejny obiekt - zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne w Ciechanowie. Na powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA znajdą się sklepy popularnych marek, tj. RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport czy Rossmann.

Dekada Ciechanów będzie obiektem typu strip mall - jednopoziomowym budynkiem z wejściami do poszczególnych sklepów bezpośrednio z parkingu. Na powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA będzie mieścić się 7 lokali handlowo-usługowych, w części dworcowej natomiast 5 stanowisk autobusowych. Usytuowana przy ul. Sienkiewicza Dekada obejmie swoim zasięgiem do 20 minut jazdy samochodem ponad 90 tys. mieszkańców. Otwarcie obiektu nastąpi 31 marca.

– Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne w Ciechanowie to już 4. obiekt typu mixed-use w naszym portfolio i jednocześnie 11. pod szyldem Dekada. Jesteśmy przekonani, że dobrze wpisze się w mapę handlową miasta, stając się w regionie popularnym miejscem dokonywania zakupów – mówi A. Walczak. Dekady połączone z dworcami autobusowymi w Myślenicach, Nowym Targu i Brodnicy świetnie funkcjonują, co potwierdza, że na rynku jest popyt na takie obiekty. Wszystkie są zlokalizowane w centrach miast oraz dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami i miejscowościami przyległymi, co wpływa pozytywnie na poziom odwiedzalności – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekady. 

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Otwarcie kolejnego, w Ciechanowie, nastąpi 31 marca. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,08

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane