4 brandy LPP najemcami Vivo! Krosno

Autor: dlahandlu.pl 11 stycznia 2017 12:33

Cztery marki odzieżowe należące do polskiej grupy LPP otworzą swoje salony w budowanym aktualnie centrum handlowym Vivo! Krosno.

Na łącznej powierzchni niemal 3 tys. mkw. przyszli klienci tego obiektu będą mogli wybierać z oferty sklepów Reserved, House, Cropp oraz Sinsay.

Vivo! to marka Immofinanz, a krośnieńska inwestycja, jest trzecią, po Vivo! Piła i Vivo! Stalowa Wola, realizowaną przez austriackiego inwestora i dewelopera w Polsce. Otwarcie centrum handlowego planowane jest na IV kwartał 2017.

W przyszłym centrum handlowym Vivo! Krosno obecne będą cztery marki odzieżowe grupy LPP. Największą powierzchnię, bo aż ponad 1 700 mkw. zajmie wiodący „brand” tego polskiego koncernu odzieżowego – Reserved.

Cropp i House otworzą w Vivo! swoje sklepy na powierzchniach odpowiednio ponad 450 mkw. oraz 420 mkw. W powstającej krośnieńskiej galerii oferta Sinsay będzie dostępna na powierzchni 350 mkw.

Krośnieńska inwestycja, jest realizowana przez Immofinanz wspólnie z partnerem tj. firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85 proc. Immofinanz i 15 proc. Acteeum).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane