4F, Coccodrillo i Guess najemcami Ptak Outlet

Autor: pr 13 kwietnia 2016 10:30

W ostatnim okresie Ptak Outet wzbogacił się o nowych najemców. W lutym swój salon o powierzchni 212 m kw. otworzyła marka odzieży sportowej 4F. W kwietniu nastąpiło otwarcie 65 m kw. salonu z odzieżą dla dzieci Coccodrillo. Z kolei amerykański koncern odzieżowy Guess, wprowadzi się do obiektu w czerwcu i zajmie powierzchnię 357 m kw.

Ptak Outlet to największe w Polsce centrum wyprzedażowe o zasięgu międzynarodowym, powierzchni handlowej najmu 33 000 m kw., docelowo z ofertą 140 salonów polskich i międzynarodowych marek i 1500 miejscami parkingowymi.

Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie, 10km od Łodzi i 140km od Warszawy, przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S8. Oferta handlowa obejmuje obecnie marki takie jak: Baldinini, Calvin Klein, Ecco, Hogl, Lacoste, Pepe Jeans i Tommy Hilfiger. Obiekt stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego Ptak Fashion City, na które składają się: Ptak Outlet, Ptak Expo, Ptak Moda oraz Centrum Handlu Ptak.

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa agencja doradcza Savills.

 

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane