4F najemcą galerii Dekada Nysa

Autor: pr 27 kwietnia 2017 09:14

Powiększa się grono najemców śródmiejskiej galerii handlowej Dekada Nysa. Segment sportowy poszerzy jedna z wiodących na polskim rynku marek - 4F, zajmując lokal o powierzchni 220 mkw. Otwarcie obiektu zaplanowano na ostatni kwartał 2018 roku.

- Rynek produktów sportowych systematycznie rośnie. Popyt na tego typu produkty spowodowany jest modą na aktywny tryb życia, która nie słabnie lecz przybiera na sile. Według prognoz, ta tendencja nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie - komentuje Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji, Dekada SA.

- Tenant mix Dekady Nysa budujemy w odpowiedzi na trendy rynkowe i, co się z tym wiąże, oczekiwania konsumentów, dlatego też stawiamy m.in. właśnie na segment sportowy. Ogromnie się cieszymy, że grono najemców nyskiej Dekady powiększyło się o polską markę 4F, która jest świetnym przykładem budowy w krótkim czasie bardzo silnej pozycji na niezwykle konkurencyjnym rynku i której produkty klienci bardzo doceniają - dodaje Nowakowski.

Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada firma BOIG Property Consulting, która w galerii Dekada Nysa podpisała ostatnio umowy m.in. z CCC, YES, lodziarnio-kawiarnią Grycan, znaną siecią sklepów sportowych oraz drogerią Rossmann.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane