4F otwiera nowe salony

Autor: pr 3 września 2014 09:53

Sieć sklepów sportowych 4F rośnie. We wrześniu w centrach handlowych pojawią się cztery nowe punkty. Ruszy też sklep po remodelingu.

5 września nowy sklep marki 4F rozpocznie działalność wraz z otwarciem Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Natomiast tydzień później, 12 września, nowy salon firmowy wzbogaci ofertę Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie. 17 września ruszy sklep marki w Centrum Handlowym Brodnica.

19 września, należy spodziewać się aż dwóch uruchomień sklepów, w tym: nowego w Galerii Jurajskiej w Częstochowie i po remodelingu w krakowskiej Bonarce. Przewidziane jest otwarcie zmodernizowanego i powiększonego salonu firmowego w warszawskiej Arkadii. Po tych zmianach ilość sklepów 4F wzrośnie do 133 punktów w całym kraju. 

Przeczytaj także:

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane