6,5 mln zł na nowe ubrania dla pracowników Lidla

Autor: www.dlahandlu.pl 1 lutego 2017 11:53

6,5 mln zł na nowe ubrania dla pracowników Lidla fot. materiały prasowe Lidl

Lidl Polska na początku 2017r. zaopatrzy swoich pracowników w nowe ubrania wyprodukowane z organicznej bawełny. Na ten cel przeznaczy, aż 6,5 mln złotych.

- Dla naszych pracowników komfort pracy jest tak samo ważny jak atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity. Dbamy o nich, dlatego oprócz podwyżek płac w styczniu przekazujemy im ubrania dopasowane do ich potrzeb  mówi Anna Durzyńska, dyrektor personalny, Lidl Polska.

Jak podkreśla spółka, nowa odzież pracowników Lidla jest wyprodukowana w 100% z organicznej bawełny zbieranej w małych gospodarstwach rolnych w Indiach.

Lidl przygotował nowe ubrania dla wszystkich pracowników sklepów. Menadżerowie i ich zastępcy będą nosili błękitne koszule oraz spodnie typu chino wraz z paskiem. Panie na tych stanowiskach mogą założyć dodatkowo kamizelkę, sweter lub kardigan, a panowie kamizelkę lub sweter. Pracownicy sklepów otrzymają wygodne, sportowo skrojone jeansy oraz pasek i niebieskie koszule polo. W chłodniejsze dni panowie będą mieli do dyspozycji bluzy softshell, natomiast panie dodatkowo będą miały do wyboru ciepły polar.

W przeliczeniu na jednego pracownika sieć przeznaczy na ten cel 433 zł.

Lidl Polska w chwili obecnej posiada ponad 600 sklepów na terenie Polski i zatrudnia łącznie 15 000 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane