PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

6. Dekada wystartuje w Krakowie. Najemcą Alma

Autor: dlahandlu.pl 10 sierpnia 2012 17:24

Na 12 września zaplanowano otwarcie Galerii Dekada w Krakowie. To szósty obiekt sieci należącej do spółki Dekada Realty.

Powierzchnia najmu w obiekcie to 3,4 tys. mkw. Znajdzie się w nim łącznie 16 lokali. Oprócz galerii powstanie również parking na 100 miejsc. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

- Prace przy budowie Dekady Kraków są już na ukończeniu. Elewacja obiektu jest w końcowej fazie realizacji, pozostało jedynie dopracowanie detali - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Wśród najemców obiektu znalazły się m.in.: delikatesy Alma, drogeria Rossmann, Pepco, Apteka Centrum Zdrowia, salonik prasowy Presso i Pralnia Laguna. Dekada Kraków jest już w większości skomercjalizowana.

- Zlokalizowana w centrum dużego osiedla Dekada Kraków to typowy „strip mall", jednopoziomowy obiekt z wejściami bezpośrednio z parkingu - dodaje Aleksander Walczak.

Dekada Kraków powstaje przy ul. Stojałowskiego, niedaleko autostrady A4. Na rynku polskim marka obecna jest od 2009 roku. Do Grupy Dekada należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów i Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną także obiekty w Malborku, Rypinie i Nowym Targu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane