PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

6 tys. mkw. dla handlu i usług w Chmielna Business Center

Property News 14 kwietnia 2015 14:21

HB Reavis szykuje koncepcję zagospodarowania działki przy ul. Chmielnej w Warszawie. Docelowo kompleks może liczyć nawet 140 tys. mkw. powierzchni komercyjnej - zdradza Pawel Trenka, CEO Grupy HB Reavis.

Stanislav Frnka, prezes HB Reavis, poinformował, że projekt będzie składał się łącznie z trzech faz. W pierwszej powstanie budynek wieżowy. W tym momencie przedstawiciele inwestora nie chcą zdradzać jego wysokości.  - Jesteśmy ambitni i chcemy zrealizować tak wysoki projekt, jak to tylko będzie możliwe - powiedział  prezes zarządu HB Reavis Polska. 

Docelowo kompleks może liczyć nawet 140 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. W planach firmy jest stworzenie wielofunkcyjnego obiektu, który oprócz biur zaoferuje m.in. handel i usługi. Prawdopodobnie zajmą one około 6 tys. mkw. 

Firma szykuje się obecnie do uzyskania warunków zabudowy dla inwestycji. Ewentualna realizacja może rozpocząć się już w przyszłym roku. 

HB Reavis w tym momencie nie planuje współpracy z partnerem inwestycyjnym.

Jak poinformowali przedstawiciele inwestora, więcej szczegółów dotyczących projektu, wraz z wizualizacjami, zostanie ujawnionych w III kwartale br. 

Projekt Chmielna Business Center zlokalizowany będzie w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej i Al. Jana Pawła II. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane