PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

600 nowych placówek Odido powstało od początku roku

Autor: dlahandlu.pl 19 lipca 2012 13:28

600 nowych placówek Odido powstało od początku roku

Aktualnie sieć Odido zrzesza 1300 detalistów. Od początku roku powiększyła się ona o prawie 600 nowych sklepów spożywczych. Oznacza to, że codziennie w Polsce powstają średnio 3 nowe sklepy ODIDO.

 

1300 sklepów otwartych w ciągu 18 miesięcy od powstania sieci - potwierdza, że franczyza to rozwiązanie, które coraz bardziej przyciąga detalistów.
- Właściciele sklepów, prowadzący działalność pod własną marką, coraz częściej stwierdzają, że w okresie wzmożonej konkurencji kooperacja w systemie franczyzowym pozwala na większe zyski, a przed wszystkim daje większe szanse na przetrwanie na rynku. Znane logo, efekt skali tudzież warunki dostaw wynegocjowane dla kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet kilku tysięcy odbiorców pozwala na osiągnięcie lepszych efektów działalności. Sprzyjają temu również kompleksowe oferty franczyzodawców dotyczące przyłączenia do systemy, współpracy i marketingu - czytamy w raporcie „Rynek franczyzy w Polsce 2012", który przygotowany został przez PROFIT System na początku tego roku.

ODIDO wspiera detalistów takimi usługami jak: szkolenia, doradztwo przy doborze asortymentu, rabaty na zaopatrzenie w MAKRO oraz ofertą produktową marek Fine Food, Fine Dreaming i Aro. Sieć oferuje również wsparcie marketingowe: gazetki promocyjne ODIDO, możliwość samodzielnego projektowania ulotek czy wsparcie przy otwarciu placówki.

ODIDO jest projektem MAKRO Cash & Carry prowadzonym w ramach Programu Wsparcia i Doradztwa, który ma pomóc klientom z sektora handlu detalicznego w umocnieniu swojej pozycji i poprawie konkurencyjności. Do sieci mogą przystąpić właściciele zarówno małych, jak i większych sklepów spożywczych na terenie całej Polski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane