8 marca, Gdańsk, Targi Bać-Pol

Autor: pr 19 lutego 2013 11:18

Ponad 80 wystawców i ponad 700 zaproszonych gości, w tym kupcy i właścicieli sklepów oraz przedstawiciele sieci handlowych, weźmie udział w organizowanych 8 marca 2013 roku przez BAĆ - POL S.A Pomorskich Tragach Handlowych.

Targi organizowane w Hali Sportowej AWF Gdańsk to jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń w regionie i skierowane są do sklepów zlokalizowanych od Sławna, Ustki, Słupska przez Trójmiasto, Kościerzyna, Bytów po Elbląg i Malbork.

Na powierzchni ponad 2000 mkw. swoją ofertę zaprezentują niemal wszyscy producenci wiodących marek spożywczych na rynku polskim, przy czym szczególnie atrakcyjna powinna okazać się oferta producentów nabiałowych. Producenci deklarują, że podczas Targów zostanie przedstawiona bardzo interesująca propozycja handlowa w szczególności na produkty, które tradycyjnie doskonale sprzedają się Wielkanoc. To ma ułatwić kupcom w kanale tradycyjnym skuteczniejsze konkurowanie o konsumenta w okresie wielkanocnym, czyli w okresie tradycyjnie wzmożonych zakupów.

Wydarzenie będzie nie tylko okazją do nawiązania atrakcyjnych kontaktów handlowych, a także wymiany doświadczeń i pomysłów na rozwój atrakcyjnej oferty dla konsumenta. Dodatkowo będzie temu sprzyjać formuła konkursów organizowanych podczas targów, zarówno dla klientów, jak i wystawców.
Targi uzyskały patronat Urzędu Miasta Gdańsk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,36

  • Śr

    3,76

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane