9,49 mln zł zysku Grupy Integer

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 14 listopada 2014 10:04

Grupa Integer.pl SA - właściciel sieci Paczkomatów (pod marką InPost) oraz prywatnego operatora pocztowego w Polsce - wypracowała po 3 kwartałach 2014 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 436,73 mln zł, co oznacza wzrost o 82% rok do roku. Skonsolidowany wskaźnik EBITDA wyniósł 21,66 mln zł. Zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej osiągnął poziom 9,49 mln zł

Istotnym czynnikiem wpływającym na jeszcze silniejszą pozycję Paczkomatów InPost na rynku polskim będzie miała strategiczna współpraca z portalem Allegro. Teraz w opcjach przesyłki każdy e-sprzedawca, korzystający z największej platformy e-commerce w naszym kraju, może dodać nowe możliwości: Allegro PaczkomatyŸ InPost i Allegro Polecony InPost. Będzie to najtańsza dostępna forma dostawy - zarówno w odniesieniu do listu poleconego (3,94 zł), jak i paczki (7,99 zł). W każdej z tych opcji klienci mają zagwarantowany darmowy zwrot kupionego towaru.

Grupa Integer.pl pracowała również nad technicznymi usprawnieniami Paczkomatów- we wszystkich automatach zainstalowano czytniki kart płatniczych, a w ponad połowie z nich możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych. Spółka postawiła także na rozwój usługi zwrotów - za pomocą samoobsługowych urządzeń możliwy jest zwrot towarów do większości e-sklepów bez opłat (serwis Szybkiezwroty.pl).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane