PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

ABB Polska: Inwestujemy w rozwój ok. 110 mln zł rocznie

www.portalspozywczy.pl 26 października 2016 11:43

- ABB co roku inwestuje w Polsce średnio ok. 110 milionów złotych. Ważnym obszarem inwestycji firmy jest nasza kadra. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów, jednak ze względu na dynamiczny postęp technologiczny, cały czas wspieramy ich w podwyższaniu kwalifikacji - mówi Paweł Łojszczyk, prezes zarządu ABB w Polsce

Prezes Paweł Łojszczyk przyznał, że spółka zamierza dalej inwestować w kadrę i zaplecze badawczo-rozwojowe w Krakowie. Tym bardziej, że w tej lokalizacji powstaje globalne Centrum Usług Wspólnych koncernu ABB.

- Naszą sztandarową inwestycją jest budowa Centrum Usług Wspólnych w Krakowie, który wybrany został jako jedno z sześciu miast na świecie . Docelowo w krakowskim centrum zatrudnienie znajdzie blisko dwa tysiące osób – zapewnia Paweł Łojszczyk.

Pracownicy nowego centrum będą świadczyć usługi z zakresu systemów informatycznych, finansów oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw dla klientów ABB na całym świecie.

Paweł Łojszczyk był prelegentem sesji inauguracyjnej zatytułowanej "Innowacje i jakość motorem sukcesu polskiej branży spożywczej" podczas  IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,78

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane