PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Abra chce otwierać ok. 10 sklepów rocznie

Autor: dlahandlu.pl 19 listopada 2012 12:30

Abra S.A. w 2012 roku otworzyła 9 sklepów licencyjnych. W grudniu ruszy placówka w Łomży. - W 2012 roku otwieraliśmy niemal jeden sklep miesięcznie. W następnym roku chcemy kontynuować tempo rozwoju. Już dzisiaj domykamy umowy na kolejne placówki, które zostaną otwarte w pierwszym kwartale przyszłego roku - mówi Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju sieci.

 Aktualnie Abra posiada trzech multibiorców. Franczyzobiorcy ci otwierają drugi sklep średnio po ok. pół roku od momentu przystąpienia do sieci.

Pierwszy sklep franczyzowy Abry został otwarty w 2011 roku. Wcześniej firma skupiała się na rozwoju sieci własnej, w ramach której funkcjonują obecnie 84 sklepy, w tym 12 franczyzowych.
Placówki franczyzowe powstają w miastach od 20 do 100 tys. mieszkańców. - Na mapie Polski jest ok. 100 miast, które nas interesują. To ponad 6 mln potencjalnych nabywców. Swoim zasięgiem chcemy objąć całą Polskę - mówi Dorota Placzyńska. Abra rocznie obsługuje 2 mln klientów. W firma przyszłości chce ten wynik potroić.

Inwestycja we franczyzowy sklep meblowy Abra wynosi ok. 90 tys. zł. Tyle kosztuje adaptacja i wyposażenie placówki zgodnie ze standardami firmy. Na ekspozycję sklepu sieć udziela partnerowi nieoprocentowanego kredytu na 12 miesięcy. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 500 zł plus 3 proc. od cen zakupu towaru. Abra nie pobiera opłaty marketingowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane