PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Abra rozwija sieć w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 29 lutego 2012 11:50

Od 3 marca mieszkańcy Jędrzejowa będą mogli korzystać z oferty sklepów meblowych Abra. Pierwsza placówka tej ogólnopolskiej sieci sklepów zostanie uruchomiona przy ul. Reymonta 12. Abra konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, zakładającą uruchamianie placówek franczyzowych w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców.

Sklep w Jędrzejowie (600 kkw. powierzchni) to kolejna placówka handlowa działająca w systemie franczyzowym prowadzona przez indywidualnych przedsiębiorców, dobrze znających lokalny rynek i potrzeby mieszkańców powiatu jędrzejowskiego. Sklep znajduje się w pobliżu dworca PKS przy ulicy dedykowanej artykułom remontowo-budowlanym oraz wyposażenia wnętrz.

W województwie świętokrzyskim Abra ma sklepy w Kielcach oraz Busku-Zdroju. Placówka w 20-tysięcznym Jędrzejowie będzie pierwszym sklepem franczyzowym w tym województwie. Sklepy franczyzowe pod szyldem Abry działają już w Oświęcimiu, Nysie i Łowiczu. Na wiosnę do grupy sklepów partnerskich dołączą sklepy w Chrzanowie oraz w Olkuszu.

Sieć Abra to łącznie ze sklepem w Jędrzejowie 79 sklepów.  We wszystkich placówkach klienci mogą skorzystać z systemu zakupów ratalnych, licznych promocji, a także z programu lojalnościowego.
Od 2011 roku Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International - jednego z największych na świecie koncernów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane