PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Abra uruchomi kolejne sklepy franczyzowe

Autor: www.dlahandlu.pl 12 kwietnia 2012 10:22

Chrzanów oraz Brzesko to nowe lokalizacje sklepów meblowych Abra. Punkty handlowe zostaną otwarte w drugiej połowie kwietnia i będą działać w ramach systemu franczyzowego spółki. Tej wiosny Abra planuje uruchomienie czterech obiektów franczyzowych.

Otwarcie Abry w Chrzanowie (woj. małopolskie) odbędzie się 21 kwietnia, sklep w Brzesku (woj. małopolskie) zostanie otwarty tydzień później, 28 kwietnia przy ul. Mickiewicza 31, w bezpośrednim sąsiedztwie takich obiektów handlowych, jak Media Expert czy Intermarché.
Placówkę w Chrzanowie poprowadzą franczyzobiorcy, którzy w czerwcu ubiegłego roku otworzyli swój pierwszy sklep pod szyldem Abry w Oświęcimiu. - Sklep działa zgodnie z planem i nadal dobrze się rozwija. Analiza wyników finansowych wypadła korzystnie, dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu kolejnej placówki - mówi Wojciech Malicki, jeden z właścicieli sklepu.

Abra posiada sprawdzony i dobrze działający system franczyzowy. Warunki dla partnerów, pewność inwestycji i stabilna pozycja marki sprawiają, że sieć systematycznie się rozwija. Po Brzesku i Chrzanowie kolejne placówki powstaną w Lubartowie i Olkuszu (otwarcie planowane na maj 2012 br.).

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane