PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Absolut wspiera sprzedaż produktu konkursem

Autor: pr 9 lutego 2015 11:09

ABSOLUTNA HARMONIA - pod takim hasłem rusza nowa akcja konsumencka ABSOLUTA. 12 tygodni będzie trwać konkurs, w ramach którego marka zapyta swoich fanów czym jest dla nich muzyka. Autorzy najciekawszych odpowiedzi mają okazję zdobyć nagrody. Celem działań jest wsparcie sprzedaży produktu.

Akcja ABSOLUTNA HARMONIA potrwa do 3 maja. Aktywność podzielona jest na tygodniowe etapy - od poniedziałku do niedzieli.
Jury co tydzień, wybierze najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe i nagrodzi zwycięzców nagrodami: IPADAMI MINI z dostępem do Internetu, MINI WIEŻAMI SONY oraz SŁUCHAWKAMI BEZPRZEWODOWYMI SONY.

Aby móc wziąć udział w konkursie należy kupić produkt ABSOLUT o pojemności 0,7 l lub 1 l i zachować oryginalny dowód zakupu. Następnie zgłosić swój udział na stronie www.absolutnaharmonia.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Czym jest dla Ciebie muzyka?".

W ramach wsparcia akcji, w punktach sprzedaży pojawiły się produkty ABSOLUT z zawieszkami zawierającymi szczegóły konkursu. Działania będą wspierane także w social media - na profilu marki na portalu Facebook oraz innych kanałach on-line.

Komunikację wspomagać będą działania PR prowadzone przez agencję Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants. Organizatorem konkursu jest Smolar Agencja Promocyjno - Reklamowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • on znaczy facet 2015-02-17 12:11:37

  Zawieszki na butelkach to Z-CARD Bottle Hanger

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane