Adept Investment chce stworzyć sieć parków handlowych

Property News 21 sierpnia 2012 09:20

Adept Investment chce stworzyć sieć parków handlowych

Działająca na rynku centrów handlowych spółka Adept Investment podpisała umowę o współpracy z firmą Forcas Limited, której celem jest stworzenie nowej sieci parków handlowych na terenie kraju w miastach do 50 tys. mieszkańców.


W ramach partnerstwa Adept Investment zobowiązuje się do realizacji rozwoju sieci, począwszy od pozyskiwania nieruchomości, projektowania i komercjalizację, po budowę obiektów, których finansowanie zapewni Forcas Limited.

- Jesteśmy szczęśliwi, iż udało nam się pozyskać strategicznego partnera, który na początku tego roku zainteresował się naszą spółką, zaufał naszemu doświadczeniu w realizacji obiektów komercyjnych i wiąże z nami długoterminowe plany. Aktualnie kreujemy nowy brand, pod którym będziemy realizować nasze inwestycje - mówi Michał Oziębała, prezes zarządu Adept Investment Sp. z o.o.

- Pod nową flagą już w przyszłym roku otworzymy parki handlowe w Łasku i Łowiczu (woj. łódzkie), od których rozpoczęliśmy rozmowy z Forcas Ltd. oraz finalizujemy wspólnie nowy projekt w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie). Nasze plany na najbliższe dwa lata to realizacja min. 6 projektów - dodaje.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • z_łaska 2012-09-17 12:23:34

  Niesamowite!!! Trzeba być nieposkromionym optymistą lub kompletnie nie znać możliwości takich dziur jak Łask, żeby wpaść na pomysł budowy tu jakiegokolwiek centrum handlowego. Kto tu będzie kupował? Do Portu Łódź jedzie się stąd 20 minut. 20 tys. mieszkańców, którzy nie narzekają na nadmiar gotówki. Kilka miesięcy temu otwarto Kaufland, Plus nie miał klientów, Netto plajtuje, a jakiś Marcpol ma tu niby zaistnieć. Ten sklep źle idzie w Zduńskiej Woli, sami temu winni po częsci, bo nic nie robią w kwestii reklamy, a sprzedają często nieświeże mięso. Pogratulować!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  2,59

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane