Advent International w wyniku wezwania nabędzie ponad 90 proc. akcji Integer.pl

Autor: pr 24 kwietnia 2017 09:05

AI Prime, spółka celowa należąca w całości do funduszy zarządzanych przez Advent International oraz Rafał Brzoska informują iż w wezwaniu na akcje Integer.pl S.A. złożono zapisy na sprzedaż walorów stanowiących, wraz z akcjami posiadanymi przez Rafała Brzoskę, ponad 90% ogólnej liczby akcji spółki.

Tym samym warunki wezwania zostały spełnione i AI Prime, jako jedyny podmiot nabywający, zamierza nabyć wszystkie akcje, na które zostały złożone zapisy w wezwaniu, a następnie przeprowadzić przymusowy wykup akcji w celu wycofania spółki z giełdy.

Wzywający będą mogli rozpocząć prace związane z wdrożeniem planów strategicznych Grupy oraz z jej dalszym rozwojem jako spółki prywatnej. W dniu 20 kwietnia br. wzywający (AIP i R. Brzoska) otrzymali bezwarunkowe zgody właściwych organów antymonopolowych na nabycie akcji w wezwaniu na Integer.pl i InPost S.A.
Jako że zakończenie z sukcesem wezwania do sprzedaży akcji w spółce Integer jest warunkiem dojścia do skutku wezwania na akcje InPost, ogłoszonego przez wzywających 24 lutego 2017 r. wzywający poinformują  25 kwietnia br., odpowiednim komunikatem o spełnieniu się powyższego warunku wezwania na akcje InPost.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane