PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Agart Pro wynajął magazyn Segro w Ożarowie na show room dla produktów Irca

Autor: dlahandlu.pl 13 sierpnia 2015 13:33

Irca Polska, na przełomie II i III kwartału tego roku, wprowadziła się do kompleksu SEGRO zlokalizowanego w Ożarowie. Najemca zajął powierzchnię ponad 800 mkw. W transakcji pośredniczyła firma JLL.

Agart Pro na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zajęło ponad 800 mkw., z czego ponad 200 mkw. przeznaczyło na biuro i show room, w którym odbywać się będą pokazy produktów. Wynajmowana powierzchnia została dostosowana do potrzeb najemcy, m.in. poprzez zainstalowanie specjalnego systemu klimatyzacji.  W chwili obecnej Irca Polska jest częścią Agart-Pro, ale w pierwszej połowie 2016 roku planowane jest wyodrębnienie spółki ze struktur Agart-Pro. Irca została założona przez włoską rodzinę w 1919 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy produktów wykorzystywanych w piekarnictwie i cukiernictwie. Firma eksportuje swoje wyroby do 70 krajów. 

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów to obiekt magazynowy w standardzie klasy A, oferujący docelowo 86 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane