Agnieszka Pyzanowicz-Francke dyrektorem Galerii Katowice

Autor: www.dlahandlu.pl 13 maja 2013 10:44

Agnieszka Pyzanowicz-Francke objęła stanowisko dyrektora Galerii Katowickiej, inwestycji realizowanej przez NEINVER Polska. Jednym z pierwszych zadań nowej dyrektor jest organizacja procesu przejmowania lokali przez 250 najemców nowego obiektu.

Center manager Galerii Katowickiej odpowiedzialna będzie m.in. za codzienne funkcjonowanie centrum handlowego, rozwój biznesowy obiektu, współpracę z najemcami oraz koordynację pracy zespołu galerii. - Razem z dworcem kolejowym i autobusowym Galeria Katowicka tworzy jeden z największych zintegrowanych centrów komunikacyjnych w Europie. Kierowanie od początku takim projektem stanowi szczególne wyzwanie, zwłaszcza, że urodziłam się i mieszkam w centrum Katowic - mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke. - Obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia 250 najemców. Pierwszych klientów przyjmiemy już we wrześniu - dodaje.

 

Agnieszka Pyzanowicz-Francke pracowała m.in. w Inter Ikea Center Polska gdzie prowadziła Park Handlowy Janki pod Warszawą oraz Park Handlowy Bielany we Wrocławiu. Pracowała również w Apsys Management Poland, gdzie związana była z CH Sosnowiec, CH ‘3 Stawy' oraz CH „Tulipan" w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,23

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane