Akcja marki Winiary w salonikach Kolportera

Autor: pr 20 marca 2017 10:10

W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki Winiary – „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!”.

Do 30 kwietnia br. w 350 salonikach Kolportera można odbierać deski do krojenia sygnowane logo Winiary. Warunkiem otrzymania deski jest okazanie dowodu zakupu (z dowolnego sklepu) produktów marki Winiary na kwotę minimum 10 złotych. Wielkanocna kolekcja desek Winiary składa się z trzech produktów, każdy o innym wzorze. A wśród nich znajdują się deski z napisami: „Łam przepisy”, „Daj po garach” lub „Przypraw o zachwyt”.

– Akcja „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!” jest jednym z przykładów redempcji, czyli systemowego wydawania nagród, organizowanego w naszej sieci. Od ponad 20 lat oferujemy taką usługę i kompleksowo zajmujemy się jej przeprowadzeniem. W sumie na koncie mamy już ponad 150 akcji, a ilość wydanych w naszych salonikach nagród to ponad 7,3 miliona. Cieszy nas fakt, że coraz więcej firm dostrzega naszą sieć jako kanał dystrybucji nagród w różnych programach konsumenckich – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Kolporter zarządza siecią około 1000 Saloników Prasowych i salonów Top-Press. Spółka zatrudnia w całym kraju ponad tysiąc osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane