Akcja promocyjna marki Nestlé

Autor: pr 12 października 2015 11:13

Trwa ogólnopolska akcja promocyjna Nestlé pod hasłem „Moc nagród od Niebieskiego Misia”. Każdy z uczestników może wziąć udział w loterii.

Uczestnicy loterii „Moc nagród od Niebieskiego Misia” mogą zawalczyć o dwa rodzaje nagród.
W losowaniach Nagród Dwutygodniowych do wygrania jest 150 niebieskich fotelików marki
Maxi-Cosi model Tobi. W przypadku Nagrody Głównej do wygrania są 3 samochody marki Renault model Clio Grandtour. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy do 28 marca 2016 r. kupić i zgłosić co najmniej 3 produkty Nestlé z Niebieskim Misiem na stronie internetowej www.niebieskimis.pl. Zakup musi być potwierdzony paragonem.

Produkty zgłoszone do loterii jednocześnie biorą udział w promocji z nagrodami gwarantowanymi. Aby otrzymać jeden z 5000 kocyków z wizerunkiem Niebieskiego Misia należy na stronie zarejestrować zakup 15 produktów promocyjnych. Produkty można zgłaszać sukcesywnie, jednakże każda zgłoszona transakcja musi dotyczyć zakupu co najmniej 3 produktów. Promocja z nagrodami gwarantowanymi potrwa do wyczerpania nagród.

Promocja dotyczy następujących produktów: Kaszki i Kleiki Nestlé, Mleka Modyfikowane Nestlé Junior, Mleczne Deserki, Nestlé Jogolino oraz Miśkopty Nestlé.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane