Akcjonariat w Rella Investments obejmuje Schiever. Prezesem Antoine Leveilley

Autor: www.dlahandlu.pl 6 października 2015 09:49

Z akcjonariatu spółki Rella Investments, do której Auchan wydzielił zarządzanie 8 hipermarketami Real, wykreślono Auchan Polska, a wpisano Schiever International oraz Schiever Tekstylia Polska. Prezesem zarządu został Antoine Leveilley (prezes spółki Schiever Polska).

Przypomnijmy, kilka miesięcy temu spółki Real oraz Rella Investments uzgodniły plan podziału. Podział spółki Real nastąpi poprzez wydzielenie i przeniesienie części majątku w postaci 8 części przedsiębiorstwa na firmę Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przeniesienie miało nastąpić w zamian za udziały spółki Rella, które obejmie jej jedyny wspólnik - Auchan Polska z siedzibą w Piasecznie. 

Wydzieleniu ze spółki Real do spółki Rella podlegają składniki majątkowe przypisane do hipermarketów prowadzonych przez Real w następujących lokalizacjach: Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 20; Białystok, ul. Miłosza 2; Czeladź, ul. Będzińska 80; Wałbrzych, ul. Kusocińskiego 4; Legnica, ul. Fabryczna 3; Szczecin, ul. Ku Słońcu 67; Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 2; Rzeszów, al. Wincentego Witosa 2.

Na hipermarketach Real przejętych kilka miesięcy temu przez Schiever od Auchan miała zawisnął szyld Bi1. Sklepy pod tą marką maiały działać już od września w Centrum Handlowym M1 w Czeladzi, CH Sosnowiec oraz Gemini Parku w Bielsku-Białej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • michal 2015-10-07 23:30:37

  W gazetce promocyjnej bi1 na mapce sklepów wewnątrz oraz spisie sklepów na końcu od samego początku nie jest uwzględniany sklep w Sosnowcu. Albo ma zupełnie inną ofertę niż ogólnopolska, albo docelowo przeznaczony jest do likwidacji, bo z tego co słyszałem centrum jest umierające. Z kolei sklepy w Białymstoku i Czeladzi stały się oficjalnie bi1, ale jeśli chodzi o zewnętrzne szyldy to nadal wiszą Reale (podobnie na stronach internetowych tych centrów nie uwzględniono zmiany nazwy). Centra te widocznie nie uznały rebrandingu lub zastrzegły sobie, że jeszcze przez jakiś czas ma wisieć szyld Reala.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,59

 • Śr

  3,49

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane