Aldi promuje się jako atrakcyjny pracodawca. Poszukuje osób posiadających "gen aldi"

Autor: www.dlahandlu.pl 18 listopada 2015 10:34

Aldi przygotował nowy portal rekrutacyjny. Platforma jest podzielona na oferty dla młodej kadry menadżerskiej i osób poszukujących pracy w działach: administracja, sprzedaż oraz logistyka. Jak podkreśla sieć, poszukuje ludzi posiadających "gen|aldi".

- W ALDI każdy dzień jest inny: wszystkie rejony sprzedaży stawiają przed swoimi kierownikami różnorodne zadania – kierowanie zespołem, dyspozycje towaru, przygotowywanie otwarcia nowego sklepu, inwentaryzacje i wreszcie: odpowiedzialność personalna za 7 sklepów zatrudniających łącznie 50 lub 60 pracowników. Pełnienie kierowniczych funkcji w ALDI oznacza nieustanne rozwijanie talentu handlowego, samodzielne podejmowanie decyzji, odpowiednie motywowanie pracowników oraz – oczywiście – troska o zadowolenie klienta. W zamian ALDI oferuje swoim pracownikom wiele: atrakcyjne wynagrodzenie, któremu towarzyszą różnorodne dodatkowe udogodnienia – jak np. samochód służbowy. Do tego należy dodać jeszcze to, co trudno przeliczyć na złotówki – otwartą i szczerą kulturę przedsiębiorstwa z krótkimi drogami decyzyjnymi i o dużym zakresie działania. I wreszcie, u schyłku dnia, poczucie, że coś się osiągnęło - podkreśla sieć.

- Siedem rodzajów jogurtu truskawkowego, stale zmieniające się rozmieszczenie towarów i nowe oferty specjalne co tydzień - tego na pewno nie znajdziesz u nas. Prezentujemy naszym klientom przejrzystą i rzetelną ofertę: przemyślany wybór najwyższej jakości artykułów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku, uzupełnionych przez zmieniające się co tydzień, spełniające najwyższe wymagania artykuły akcyjne. Wszystko to w najlepszych cenach. To jest właśnie gen|aldi.W naszych sklepach zrezygnowaliśmy ze skomplikowanych ekspozycji, wprowadzając zamiast nich jednolity układ powierzchni sklepowej, dzięki któremu klienci z łatwością odnajdują się w każdym sklepie. Innymi słowy: ograniczamy złożoność i koncentrujemy się na tym, co najistotniejsze. Oto koncepcja, dzięki której odnosimy sukcesy od dziesięcioleci. To jest właśnie gen|aldi. (...) Naszą nieskomplikowaną organizację cechują zdecentralizowane struktury i proste procesy wewnętrzne. Konsekwentnie stosowana zasada delegowania odpowiedzialności sprawia, że zaangażowani i zmotywowani handlowcy przyczyniają się do realizacji zobowiązań względem naszych partnerów we wszystkich obszarach działalności ALDI. Wszystkim przyświeca przy tym jasny cel - osiągnięcie nieustannego zadowolenia naszych klientów. To jest właśnie gen|aldi. Jako prawdziwi handlowcy jesteśmy stale otwarci na innowacje. Jednak zamiast podążać bezkrytycznie za każdym trendem sprawdzamy najpierw bardzo dokładnie, czy nowe rozwiązanie pasuje do nas, czy jest zgodne z naszymi zasadami, czy rzeczywiście przyniesie korzyść naszym klientom, czy pozwoli na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Świat jest już przecież wystarczająco skomplikowany - pisze sieć na swojej stronie internetowej poświęconej rekrutacji.WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane