PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aldi przyspiesza ekspansję. Wchodzi do kolejnych miast i inwestuje w strefę piekarnicza

Autor: dlahandlu.pl 27 listopada 2013 11:56

Aldi 27 listopada uruchomił dwie placówki: w Opolu przy ul. Ozimskiej i Inowrocławiu przy ul. Jacewskiej. Są to pierwsze sklepy tego dyskontu w obu miastach. W ostatnim miesiącu Aldi uruchomił sklepy w Łodzi i Zielonej Górze.

Sieć funkcjonuje w 15 krajach europejskich (m.in. w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Wielkiej Brytanii, Portugalii czy Hiszpanii), a także w Stanach Zjednoczonych i Australii. Aldi działalność w Polsce rozpoczął w 2006 r. Pierwsze osiem sklepów zostało otwartych 25 lutego 2008 r. Siedziba polskiego oddziału Aldi mieści się w Chorzowie. Obecnie Aldi ma w całej Polsce ponad 75 sklepów. 

Pod koniec listopada 2011 roku informowaliśmy, że sieć sklepów Aldi planowała potężny projekt remontu wszystkich sklepów w Europie. Sklepy miały przejść zmianę lokalizacji działów, np. owoce i warzywa i rozwój punktów z piecami piekarniczymi w niemieckich placówkach. Obecnie także w polskich sklepach Aldiego działają strefy wypieku pieczywa, a sieć na swoich stronach internetowych informuje o tym, że na klientów czeka pieczywo wypiekane na miejscu kilka razy dziennie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane