Aldi startuje z pilotażowym programem dostaw w godzinę

Autor: dlahandlu.pl za businessinsider.com 14 sierpnia 2017 13:01

Niemiecka sieć dyskontowa Aldi rozpoczyna świadczenie usług doręczenia zamówień we współpracy z firmą Instacart. Pilotażowy program będzie realizowany w Atlancie, Dallas i Los Angeles od 31 sierpnia.

Usługa umożliwi klientom składanie zamówień w sklepach Aldi online i otrzymanie dostawy już w ciągu godziny.

Aldi planuje wyprowadzić taką formę dostawy na terenie całego kraju, jeśli program zakończy się sukcesem na rynkach pilotażowych. Scott Patton, wiceprezes ds. zakupów korporacyjnych w firmie Aldi powiedział: - Chcielibyśmy to szybko rozwinąć. Aby zaangażować klientów w proces zakupów, Aldi oferuje 20 USD rabatu i bezpłatną dostawę za pierwsze zamówienia przez Instacart do 30 września.

Aby skorzystać z programu Instacart, klienci wypełniają wirtualne wózki, odwiedzając witrynę instacart.com lub pobierając aplikację Instacart. W kasie klienci mogą wybrać okno dostawy, które najlepiej im odpowiada -  od godziny lub do tygodnia później.

Współpraca powinna pomóc niemieckiemu detaliście lepiej konkurować z takimi sieciami, jak Whole Foods, które już od ubiegłego roku daje możliwość zamówienia towaru za pośrednictwem Instacart. Aldi poszerza również swoją ofertę żywności ekologicznej, aby przejąć część klientów Whole Foods.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane