Aldi stawia na Śląsk i podkreśla obecność produktów markowych w sklepach

Autor: www.dlahandlu.pl 9 czerwca 2014 10:59

14 czerwca w miejscowości Rydułtowy (woj. śląskie) przy ul. Ofiar Terroru zostanie otwarty sklep Aldi. Sieć komunikuje, że jej celem jest być blisko domu konsumenta i oferować świeże towary w atrakcyjnej cenie. Ponadto, w nowej gazetce handlowej wydanej z okazji otwarcia sklepu sieć duży nacisk kładzie na obecność markowych produktów w sieci.

W sklepach znajdziemy m.in. takie marki jak: Fairy, Lenor, OB, Vizir, Pantene, Colgate, Papmers, Nivea, E.Wedel, Morliny, Karkus, Coca-Cola, Sprite, Warka, Pudliszki, Gillette, Kubuś czy Żywiec.

Nowy market tu już kolejna inwestycja sieci na Śląsku. Przypomnijmy, 17 maja ruszył sklep w Bytomiu. W ostatnich miesiącach sieć uruchomiła sklepy w: Łodzi, we Wrocławiu i w Dąbrowie Górniczej. 

Sieć Aldi funkcjonuje w 15 krajach europejskich (m.in. w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Wielkiej Brytanii, Portugalii czy Hiszpanii), a także w Stanach Zjednoczonych i Australii. Aldi działalność w Polsce rozpoczął w 2006 r. Pierwsze osiem sklepów zostało otwartych 25 lutego 2008 r. Siedziba polskiego oddziału Aldi mieści się w Chorzowie. Obecnie sieć ma w całej Polsce blisko 80 sklepów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane