PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aldik tworzy portfolio produktów niskocenowych

Autor: www.dlahandlu.pl 28 kwietnia 2015 12:13

Aldik tworzy portfolio produktów niskocenowych Mindaugas Pilkauskas, prezes zarządu sieci Aldik, fot. za vz.lt

- Aktualnie posiadamy około 13.000 SKU. Na początku roku akcją Cenopad obniżyliśmy na stałe ceny ok. 1.000 produktów – można znaleźć je w naszych sklepach z oznaczeniem Dobra cena. Zwiększyliśmy liczbę stron w naszej gazetce o 50 proc. aby w bardziej czytelny sposób, z szerszą ofertą wystąpić do klienta - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Mindaugas Pilkauskas, prezes zarządu sieci Aldik.

- Mamy świadomość jak ważna dla klienta jest relacja ceny do jakości a przy tym zdajemy sobie sprawę, że przy tak dużej konkurencji jego lojalność wobec sprzedawcy jest dość niska. Dlatego dużą wagę przykładamy do jakości produktów, ich różnorodności asortymentowej i jakości obsługi klienta. Do końca roku planujemy zakończyć proces tworzenia portfolio produktów niskocenowych (dyskontowych) w każdej głównej grupie produktowej - dodaje prezes sieci Aldik.

- Nasza wizja sklepu to supermarket funkcjonujący na rynku lokalnym, przyjazny dla klienta. Stąd szeroka oferta produktów przede wszystkim znanych i lubianych marek, uwzględniająca także wyroby tradycyjne oraz regionalne. Chcemy powalczyć o wymagającego klienta i w chwili obecnej przeprowadzamy audyt kategorii Premium. Jednym słowem wkrótce nasza oferta stanowić będzie przekrój produktów od najtańszych tzw. niskocenowych przez produkty markowe i średnią półkę, po produkty premium. Planujemy rozwijać również kategorie alkoholi poprzez rozszerzenie oferty win i wzbogacenie półki piwnej o browary regionalne i rzemieślnicze. Dzięki poprawie logistyki mamy nadzieje podnieść jakość owoców i warzyw oraz zapewnić pełna dostępność towarów w atrakcyjnych cenach na półkach w sklepach - wyjaśnia Mindaugas Pilkauskas.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane