PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aleksandra Kuczyńska została dyrektorem Alfa Asset Management

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2011 10:26

Aleksandra Kuczyńska została dyrektorem Alfa Asset Management

Alfa Asset Management, firma świadcząca kompleksowe usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnymi powołała na stanowisko dyrektora operacyjnego dyrektor centrum Focus Mall Rybnik - Aleksandrę Kuczyńską.

Do jej zadań należą m.in.: koordynowanie i nadzorowanie działalności operacyjnej, komercjalizacja oraz marketing nieruchomości komercyjnych zarządzanych przez spółkę.
Aleksandra Kuczyńska jest absolwentką stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą centrów handlowych związana jest od 2002 roku, kiedy to podjęła pracę w firmie Rodamco, zarządzającej Galerią Mokotów w Warszawie. W 2006 roku dołączyła do firmy Alfa Asset Management jako specjalista ds. marketingu i wynajmu. W latach 2007-2010 pracowała na stanowisku dyrektora galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Rybnik. Od 2009 roku pełniła także funkcję koordynatora ds. marketingu funkcjonujących galerii Focus Mall w Polsce.

Alfa Asset Management powstała w 2005 roku. Do grona klientów firmy należą: Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development. Spółka współpracowała również z największymi centrami handlowymi Warszawy: Złote Tarasy i Blue City.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane