Aleo - platforma handlowo-aukcyjna dla branży FMCG

Autor: pr/dlahandlu.pl 22 listopada 2013 13:24

Od kilkunastu dni działa Aleo - złożone narzędzie do zarządzania procesem zakupowym i sprzedażowym dla firm, uruchomione przez ING Bank Śląski. Przedstawiciele podmiotów związanych z branżą FMCG mogą teraz kupować produkty, zamieszczać zapytania ofertowe i zdobywać kolejne zlecenia bez konieczności odchodzenia od komputera. Dostęp do wszystkich funkcji serwisu jest bezpłatny.

W ciągu kilkunastu dni na platformie zalogowało się blisko 3 tys. podmiotów, w tym 400 z sektora FMCG, które oferują możliwość transakcji handlowych dotyczących m.in.: artykułów spożywczych, chemii gospodarczej czy też wyposażenia domu.

Aleo umożliwia usprawnienie wykonywanej pracy, prezentację katalogu swoich produktów i usług oraz zarządzanie przepływem informacji w ramach sieci kontrahentów. Jedną z funkcjonalności nowego narzędzia handlu online jest system zapytań ofertowych, dzięki któremu mniejsze firmy mogą wykorzystywać platformę do zdobywania zgłoszeń i kontraktów. Jest ona szansą, by podmioty z sektora MSP mogły oferować swoje produkty i usługi bez potrzeby budowania złożonych i kosztownych narzędzi biznesowych. W ten sposób mogą one w łatwiejszy sposób rywalizować o klienta z większymi firmami.

Aleo to autorski projekt ING, przygotowany i zarządzany w ramach spółki ING Usługi dla Biznesu, należącej do grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego. Platforma jest dostępna dla użytkowników pod adresem aleo.pl. Korzystanie z niej jest bezpłatne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • matren 2014-12-29 01:00:14

  Aleo jest nie głupim pomysłem, ale gorzej z organizacja, bowiem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,953336 mają troche negatywów.

 • met 2014-06-06 23:46:06

  Przecież to całe aleo to jakiś badziew z wyraźnym przesłaniem: "szukamy debili".

 • nikt 2013-11-28 20:26:00

  Artykuł sponsorowany śmierdzi na kilometr.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,30

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane