Alfa Asset Management pozyskała nowego klienta - Focus Park Włocławek

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 16 listopada 2011 09:24

Alfa Asset Management, firma świadcząca kompleksowe usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnym, pozyskała właśnie nowego klienta - park handlowy Focus Park Włocławek. Obiekt został dziś oddany do użytku.

- Podpisanie umowy na zarządzanie tym obiektem jest dla nas bardzo dużym powodem do satysfakcji. Jest to drugi Focus Park (pierwszy znajduje się w Świdnicy) i jednocześnie 6 obiekt handlowy dewelopera Parkridge Retail Development, który został nam powierzony: zarządzamy także czterema galeriami handlowymi Focus Mall w Rybniku, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Piotrkowie Trybunalskim. Traktujemy to jako votum zaufania dla naszych kompetencji, zaangażowania i skuteczności. Mamy nadzieję, że Focus Park stanie się popularnym miejscem zakupów dla włocławian - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management.

Focus Park Włocławek to centrum handlowe o powierzchni handlowej wynoszącej 6210 mkw. W 7 lokalach znajdują się sklepy takich marek jak: Rossmann, Takko Fashion, Deichmann, CCC, Centrum Chińskie (artykuły tekstylne itp.) oraz Media Expert.
Na terenie obiektu znajduje się 316 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,73

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane