Alicja Kopańska nowym dyrektorem handlowym sieci sklepów Biedronka

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 23 grudnia 2011 13:09

Alicja Kopańska nowym dyrektorem handlowym sieci sklepów Biedronka

Od 2 stycznia 2012 roku sieć sklepów Biedronka będzie mieć nowego dyrektora handlowego kierującego działem zakupów. Zostanie nim Alicja Kopańska, która wcześniej zajmowała stanowiska menadżerskie w firmach Jeronimo Martins. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Waligórskiego, który obejmie w tym samym terminie nowe obowiązki w strukturach związanych z Grupą Jeronimo Martins.

Alicja Kopańska jest związana z grupą Jeronimo Martins od 1997 roku, kiedy podjęła pracę jako Product Line Manager w Dziale Zakupów. Na stanowisku dyrektora handlowego sieci będzie odpowiedzialna za zarządzanie strategią budowania oferty sieci Biedronka i bieżącą pracę działu zakupów.

Tomasz Waligórski, którego zastąpi Alicja Kopańska, rozpoczął pracę w dziale zakupów JMD w roku 1995. Od roku 1999 pracował w Portugalii w ramach grupy JM - w obszarze zakupów firm Feira Nova i Recheio. W 2010 został dyrektorem handlowym JMD i członkiem zarządu. Obecna zmiana wiąże się z ponownym podjęciem obowiązków w Portugalii.

Powyższe zmiany są konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy JM, zarówno na macierzystym rynku portugalskim, jak i w Polsce. Odzwierciedlają one strategię zarządzania zasobami ludzkimi polegającą na rozwijaniu kadry zarządzającej w oparciu o awanse wewnętrzne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • majka 2011-12-29 22:22:01

    Gratuluje Pani Alicji nowego stanoiska i tak bardzo odpowiedzialnej pracy. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane