PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Allegro chce uczyć jak prowadzić sklep internetowy

Autor: dlahandlu.pl 20 stycznia 2011 12:59

Multimedialny Truck Allegro to wizytówka nowego projektu edukacyjnego, który wystartował pod nazwą Akademii. To swoiste centrum szkoleniowe „na kółkach" wraz ze specjalistami branży e-commerce ma w planach kształcić tysiące Polaków w dziedzinie sprzedaży internetowej.

Niedawno powołana do życia Akademia Allegro oprócz szkoleń terenowych, udostępnia na swojej stronie internetowej kursy e-learningowe.  Darmowe kształcenie on-line jest otwarte dla wszystkich. Obecnie Akademia udostępnia 7 kursów e-learningowych, które łączą się zarówno z podnoszeniem efektywności sprzedaży na Allegro, jak i z prowadzeniem własnego biznesu w branży e-commerce. - Już niebawem udostępnimy naszym kursantom nowe programy, które będą uzupełniały wiedzę na temat sprzedaży w sieci - mówi Mariusz Wesołowski, koordynator ds. edukacji w Allegro.
Poza kształceniem w formie on-line, Akademia Allegro chce docierać do Polaków w sposób bezpośredni. W tym pomóc ma sztab wykwalifikowanych trenerów oraz mobilne centrum szkoleń, którym jest Truck Allegro wyposażony w multimedialny sprzęt niezbędny podczas wykładów i warsztatów. Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach - począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane