Allegro wynajmuje magazyny pod Warszawą

Autor: www.dlahandlu.pl 12 lipca 2016 12:21

Grupa Allegro wynajmuje powierzchnie w Prologis Park Błonie. Na mocy podpisanej umowy wynajęto 22 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz powierzchni przeznaczonej na biuro, z czego blisko 9000 mkw powierzchni dystrybucyjnej Allegro Group zajmie w 2017 roku.

PNP Paribas Real Estate Poland, działając jako wyłączny agent Allegro Group, reprezentował klienta w procesie poszukiwań oraz negocjacji umowy najmu powierzchni magazynowej i biurowej

- Dynamika rozwoju rynku e-commerce jest coraz większa, co przekłada się na konieczność szybszego realizowania projektów dla głównych graczy w sektorze. Sfinalizowanie transakcji dla Allegro wymagało od nas dużej dyscypliny ze względu na napięty harmonogram – mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland.

Prologis Park Błonie to centrum dystrybucyjne składające się z siedmiu budynków oferujące 152 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej. Park posiada strategiczną lokalizację, w odległości 25 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, co umożliwia dystrybucję towarów w samej Warszawie, jak i całej aglomeracji. Obiekt leży przy drodze E30, łączącej Europę Zachodnią i Wschodnią, zaledwie kilka kilometrów od węzła Grodzisk Mazowiecki na autostradzie A2.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • dave 2016-07-12 17:32:48

  Sami wyniszczają swoich klientów (setki małych firm sprzedających na Allegro) mając przewagę w postaci statystyk co najlepiej się sprzedaje oraz reklamując na każdym kroku swój sklep pomiędzy ofertami innych sprzedajacych

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,38

 • Śr

  4,75

 • Min

  3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane