Allegro z serwisem prezentowym i kampanią świąteczną

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2015 09:35

Allegro z serwisem prezentowym i kampanią świąteczną fot. Allegro

Głównym punktem kampanii świątecznej Allegro jest trzeci film z serii „Czego szukasz”. To historia o świętach Bożego Narodzenia opowiadana z perspektywy dziecka, które w miarę upływu lat dorasta i zmienia swoje role życiowe. Za oprawę scenograficzną odpowiada Grzegorz Piątkowski, znany ze scenografii filmu „Bogowie”. W materiale wykorzystano przedmioty z lat 70., 80. i 90.

16 listopada ruszył sezonowy serwis Allegro z prezentami. Pod adresem www.allegro.pl/swieta znajdą się oferty, wybrane przez zespół sprzedażowy. Jest to serwis, którzy ma umożliwić nie tylko zakup wybranych produktów, ale także inspirować niezdecydowanych do zakupu świątecznych prezentów. Pomysły na prezenty podzielono na przedmioty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także dla domu oraz dla osób planujących podróże świąteczne. Pojawią się też poradniki wideo i tekstowe. Działania będą wzmacniane dziesięciosekundowymi filmami promującymi produkty na prezenty z różnych kategorii, np. zabawki, sprzęt komputerowy czy odzież. Będzie to 6 filmów, które zostaną wyemitowane do 4 grudnia w największych portalach internetowych.
 
Inną formą zwrócenia uwagi na zakupy na Allegro będzie 20 poradników wideo: 12 poradników prezentowych i 8 poradników typu „zrób to sam”. Do każdego z nich będą stworzone teasery (długość ok. 15 s), które będziemy wykorzystywać w kampanii zewnętrznej. Filmy osadzone będą na kanale Allegro w serwisie YouTube. Same poradniki będą wykorzystane w serwisie świątecznym. Seria poradników wystartuje 1 grudnia.

Na potrzebny serwisu świątecznego postały sesji fotograficzne, gdzie użyto produktów od dostawców, tak aby potem móc np. linkować do tej konkretnej oferty, jaką widzimy na zdjęciu. 
Kampania świąteczna Allegro będzie trwać od 16 listopada do 19 grudnia i będzie prowadzona we wszystkich głównych kanałach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat), a także w stacjach tematycznych oraz we wszystkich polskich portalach internetowych. W trakcie kampanii prowadzona jest również akcja "raty 0%" - do wszystkich ofert dostępnych na Allegro o wartości od 300 do 20 000 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,76

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9040

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane