PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Alma będzie sprzedawać regionalne produkty Małopolski Smak

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2013 12:35

Chleb prądnicki, podhalański oscypek, karp zatorski i kiełbasa lisiecka - to tylko niektóre z małopolskich produktów regionalnych i tradycyjnych, które pod koniec tego roku dostępne będą w całorocznej sprzedaży na terenie całej Polski. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i sieć Delikatesów Alma wspólnie będą promować lokalne wyroby pochodzące z Małopolski.

Małopolskie produkty regionalne, tradycyjne i te znane z kolejnych edycji Małopolskiego Festiwalu Smaku trafią na półki Delikatesów Alma w dużych miastach Polski (m.in. w Krakowie, Tarnowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Bydgoszczy, Sopocie, Łodzi, Zielonej Górze, Opolu, Rzeszowie, Lublinie, Częstochowie, Szczecinie i Olsztynie). Spółka Alma Market SA. została bowiem wybrana Partnerem Strategicznym Małopolskiego Festiwalu Smaku. 
Regionalne specjały będą sprzedawane pod marką „Małopolski Smak".
Aktualnie małopolska lista produktów regionalnych objętych unijną ochroną liczy 11 produktów, na liście produktów tradycyjnych prowadzonej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi znajduje się ponad 100 wyrobów, a kolejne 100, to produkty znane z kolejnych edycji Małopolskiego Festiwalu Smaku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mati 2013-08-02 23:23:42

  Super!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane