Alma Market sprzedała trzy supermarkety za 27 mln zł

Property News 1 kwietnia 2016 09:16

Alma Market sprzedała trzy supermarkety za 27 mln zł fot. Alma Market

Alma Market sprzedała trzy nieruchomości handlowe. Firma uzyskała od Skarbiec TFI łącznie 27 mln zł.

Przedmiotem transakcji były trzy supermarkety sieci delikatesów Alma sprzedane w formule “sale and lease back”. Alma Market, właściciel istniejących aktywów i jednocześnie ich użytkownik, sprzedał nieruchomości i jednocześnie podpisał z nowym nabywcą długoterminową umowę najmu. Dwie nieruchomości są zlokalizowane w Krakowie, przy ul. Kościuszki 71 i ul. Stańczyka 14, a jedna w Warszawie przy ul. Grójeckiej 194.

Przy transakcji sprzedawcy doradzał Savills.

Więcej na propertynews.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Suza czyste zło! 2016-09-04 18:50:32

    Zgadzam się z przedmówcą, gruba baba na mięsnym w Zielonej Górze narzekająca na pół sklepu o swoich problemach zachęca mnie do samobójstwa. Nie po to chce wydawać forsę by czuć się jak w pierdonce.

  • Balli 2016-08-08 12:54:41

    Wiedziałam że tak będzie. Wprowadzenie własnej marki Food and Joy było początkiem końca. Miały być to sklepy luksusowe a ta marka jest jakościowo kiepska.Za to wycofano wiele interesujących towarów. W wielu sklepach obsługa nie do przyjęcia jak GK na stoisku z wędlinami. Pewnie niskie zarobki. Gdzie byli doradcy? Mam nadzieje ze to nie ci sami co są w rządzie teraz......bo oni też źle doradzają.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane