PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Alma promuje gazetki w aplikacji Listonic

Autor: dlahandlu.pl 6 marca 2012 13:26

Promocje z gazetki sklepu Alma dopasowują się do listy zakupów w telefonie w aplikacji Listonic.Użytkownikami Listonic są głównie osoby młode w wieku 25-34 lata, dobrze zarabiające z dużych miast. Są to osoby, które nie mają w zwyczaju przeglądania tradycyjnych gazetek promocyjnych. Dzięki Listonic oferta promocyjna sklepu trafi do zupełnie nowych odbiorców. Jest przygotowana w formie, dopasowanej do mobilnego kanału komunikacji oraz wymagań grupy docelowej. Alma jest drugim sklepem, który prezentuje ofertę w aplikacji Listonic. Od grudnia do list zakupów dopasowywane są oferty sklepu Real.

Oferty promocyjne ze sklepu pokazują się bezpośrednio przy przedmiotach na liście zakupów. Jeśli na liście użytkownika Listonic znajdą się produkty, które Alma oferuje w okazyjnych cenach, aplikacja pokaże odpowiednie informacje. Pełną ofertę sklepu można przeglądać w telefonie komórkowym, promocyjne produkty podzielone są na kategorie odpowiadające ułożeniu produktów na sklepowych półkach.
Nowością jest możliwość przeglądania tylko wybranych kategorii produktów a nie całej gazetki promocyjnej. Na stronie internetowej http://listonic.com internauci mogą wyszukać tylko te kategorie, którymi rzeczywiście są zainteresowani.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ekonsulting 2015-06-25 23:48:18

  aplikacje ułatwiające zakupy i życie:

  artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,55

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane