PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Alma wynajmuje 2 tys. mkw w Robyg Business Center

www.portalspozywczy.pl 27 września 2012 11:57

Grupa Robyg podpisała umowę dotyczącą pośrednictwa w zakresie wynajmu ponad 35 tys. mkw. powierzchni komercyjnej Robyg Business Center z CBRE - międzynarodową firmą świadcząca usługi doradcze na rynku nieruchomości. W ramach inwestycji, zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie, planowane jest wybudowanie kilku nowoczesnych budynków oraz trzech parkingów liczących w sumie blisko 950 miejsc postojowych. Jednym z najemców będzie Alma.

Firma CBRE będzie odpowiadać za wynajem powierzchni komercyjnych w wyżej wymienionym business parku. Łącznie do zagospodarowania jest ponad 35 tys. mkw. w najbardziej prestiżowej lokalizacji na terenie Warszawy. Pierwszym najemcą jest firma Alma SA, która na powierzchni 2000 mkw. - stanowiących 30% powierzchni komercyjnej pierwszego etapu - poprowadzi działalność ekskluzywnych delikatesów.

Robyg Business Center to centrum biurowo-handlowo-usługowe zlokalizowane u zbiegu alei Rzeczypospolitej i Południowej Obwodnicy Warszawy. W dniu 20 sierpnia Grupa Robyg zakończyła stan surowy otwarty pierwszego etapu projektu. Jest to trzypiętrowy business park o łącznej powierzchni użytkowej ponad 8 tys. mkw. Na każdej kondygnacji do dyspozycji najemców będzie 2 860 mkw. powierzchni użytkowej, z przeznaczeniem na lokale handlowe, usługowe oraz biura. Dodatkowo, Robyg przygotuje podziemny parking, liczący 125 miejsc postojowych. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na połowę 2013 roku.

W ramach drugiego etapu Robyg Business Center powstanie obiekt o powierzchni użytkowej 27 tys. mkw. W sąsiedztwie znajdzie się również 5-piętrowy parking naziemny, liczący około 600 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane