PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

AlmiDecor.com ma nowego inwestora

Property News 18 września 2017 19:26


Właściciele spółki AlmiDecor.com nawiązali współpracę z nowym inwestorem, którym została firma Fargotex Group – dystrybutorem tkanin obiciowych i dekoracyjnych. „Nowe” AlmiDecor to nowa platforma sprzedażowa i poszerzona oferta zarówno o nowe marki, style wnętrzarskie, jak i kategorie produktowe.

Poprzez bogatą gamę produktów, marka chce docierać do klientów o różnorodnych gustach i grubościach portfela. Głównym celem właścicieli jest integracja wizerunku AlmiDecor z nowymi technologiami.- Zmiana modelu biznesowego było zatem naszą świadomą decyzją, dostosowaniem się do współczesnego klienta, który coraz częściej robi zakupy w internecie - podkreśla Aleksander Mrozek, prezes spółki AlmiDecor.com. 

Sklep internetowy AlmiDecor.com istnieje już od kilku lat, jednak początkowo był jedynie uzupełnieniem działań sprzedażowych. Obecnie to zbudowana od podstaw, platforma internetowa dostosowana do najwyższych standardów e-commerce.

- Projekt nowej platformy AlmiDecor.com oparliśmy na rozwiązaniach gwarantujących kompleksową obsługę użytkownika. intuicyjny w obsłudze sklep, to jeden z priorytetów w naszej strategii marketingowej – wyjaśnia Aleksander Mrozek. To między innymi intuicyjna kategoryzacja produktów, nowe funkcjonalności procesu transakcyjnego oraz strona w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych.

24 lipca w KRS firmy AlmiDecor.com zarejestrowano zmiany polegające na wykreśleniu z grona właściceli QLOGIX ADVISORS LIMITED oraz FX CUBE TECHNOLOGIES LIMITED, a wpisaniu spółki Fargotex i Józefa Kosiorka, który został także członkiem zarządu firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane