PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

AlmiDecor rusza z e-sklepem w modelu revenue share

Autor: dlahandlu.pl 13 maja 2013 09:47

Produkty AlmiDecor - sklep z wyposażeniem wnętrz, uruchomił serwis internetowy.almi-decor.com. Za technologię oraz kompleksową obsługę sprzedaży online w e-sklepie odpowiedzialni są specjaliści Grupy Unity. Projekt realizowany jest w modelu revenue sharing, gdzie część odpowiedzialności za sukces sklepu spoczywa na firmie wdrożeniowej.

W praktyce oznacza to, że wynagrodzenie dostawcy uzależnione jest od realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych. W ramach współpracy, Grupa Unity odpowiedzialna jest m.in. za media planning, pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach, obsługę email marketingu czy obsługę kampanii płatnych w mediach internetowych. Po stronie AlmiDecor jako właściciela sklepu, pozostaje zarządzanie katalogiem produktów, kształtowanie polityki cenowej i promocji oraz obsługa klienta internetowego (wysyłka zamówień, fakturowanie, obsługa zwrotów i reklamacji). 

 - Rozwój każdego biznesu wiąże się dziś z obecnością w wielu kanałach sprzedaży, stąd nasza decyzja, by połączyć działania sklepów stacjonarnych z wersją sklepu online - wyjaśnia Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki AlmiDecor.

Sklep jest zintegrowany z wdrożonym wcześniej systemem ERP Microsoft Dynamics Navision.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane