Alpen Gold wspiera sprzedaż konkursem dla kobiet

Autor: pr 8 kwietnia 2015 11:27

Alpen Gold wspiera sprzedaż konkursem dla kobiet Fot. Mondelez Polska

Alpen Gold rozpoczyna  w kwietniu nową aktywację wizerunkową pod hasłem „SpełniOna2015”. Marka zwraca się do Polek i podkreśla rolę spełnienia w życiu kobiety. Nowa kampania ma formę konkursu dla konsumentek, w którym zachęca do opisania, czym dla nich jest spełnienie.

Ambasadorkami aktywacji są kobiety, które odnalazły spełnienie w życiu i mają na nie przepis: Sylwia Gruchała – czterokrotna olimpijka i dwukrotna medalistka olimpijska, Anna Nowak-Ibisz – aktorka, za sprawą programu w TVN Style znana jako Pani Gadżet oraz Kinga Paruzel – finalistka pierwszej polskiej edycji kulinarnego show MasterChef i autorka bloga kulinarnego.

W konkursie Alpen Gold „SpełniOna2015” każda kobieta ma szansę wygrać 50 000 zł za zajęcie pierwszego miejsca, 30 000 za drugie miejsce lub 20 000 zł za zdobycie trzeciej pozycji, na realizację swoich marzeń i stać się inspiracją dla kolejnych tysięcy Polek. Wystarczy, że na stronie www.spelniOna2015.pl opisze, czym jest dla niej spełnienie i co sprawia, że czuje się szczęśliwa.

Konkurs odbędzie się dwuetapowo. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 7 do 27 kwietnia 2015 r. Co tydzień jury wybierze po 10 najbardziej inspirujących odpowiedzi. 30 autorek zgłoszeń zostanie zaproszonych na weekendowe warsztaty rozwoju osobistego. Wtedy także poznamy 3 finalistki, a o ich miejscu na podium zdecydują internauci w drugim etapie akcji – poprzez głosowanie na stronie www.spełniOna2015.pl. 

Partnerami aktywacji są wp.pl oraz radio Zet. Akcja będzie także wspierana działaniami w sklepach, kampanią on-line oraz działaniami PR. Za koordynację konkursu odpowiada IQM, zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat. Działania PR  prowadzi agencja RC2.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane