Amazon Fresh w kolejnym niemieckim mieście

Autor: dlahandlu.pl 20 lipca 2017 10:01

Amazon kontynuuje ekspansję usługi Amazon Fresh w Niemczech po jej wprowadzeniu kilka miesięcy temu. Po Berlinie i Poczdamie jest ona dostępna w dużej części Hamburga.

Obecnie Amazon Fresh jest dostępny tylko w kilku dzielnicach w centrum Hamburga, ale Florian Baumgartner, który prowadzi działalność Amazon Fresh w Niemczech utrzymuje, że usługa wkrótce obejmie zasięg całego miasta.

Amazon wprowadził Amazon Fresh do Niemiec na początku maja br. Sklep oferował wówczas 85 000 pozycji, ale supermarket online zwiększył już zakres produktów do ponad 300 000 pozycji. Popyt konsumencki skłonił firme do poszerzenia oferty artykułów nieżywnościowych. 

Realizacją zamówień dla mieszkańców Hamburga zajmie się centrum dystrybucji w Berlinie. Ze względu na odległość, zamówienia muszą być skatalogowane przed godziną 22, jeśli mają zostać dostarczone następnego dnia. Około 13 000 przedmiotów może być dostarczonych tego samego dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone przed 10:30. Mieszkańcy Berlina mają 1h30 więcej czasu na złożenie zamówienia, aby otrzymać dostawę w tym samym dniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,96

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane