PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Amazon instaluje skrytki do odbioru zamówień w londyńskim metrze

Autor: pr 8 lipca 2014 09:35

Dwie skrytki paczkowe Amazona pojawią się na parkingach przy stacjach londyńskiego metra: Finchley Central oraz Newbury Park.

Na stacjach londyńskiego metra, oprócz nowych skrytek Amazona, działają już Paczkomaty InPost, a sklepy spożywcze Tesco oraz Asda uruchomiły w tej lokalizacji swoje punkty click&collect.
- W londyńskim metrze cały czas pojawią się nowe udogodnienia dla pasażerów. Wraz z nawiązaniem współpracy z kolejnymi uznanymi na świecie firmami, powstają rozwiązania typu click&collect. Dołączenie Amazona do prestiżowego grona top marek - które w innowacyjny sposób odpowiadają na rosnące oczekiwania konsumentów - z pewnością wpłynie pozytywnie na wizerunek miejskiego transportu w Londynie i pozwoli wygenerować dodatkowe przychody - powiedział Boris Johnson, burmistrz Londynu. Pierwsze skrytki Amazona zostały uruchomione 30 czerwca. Docelowo w Wielkiej Brytanii Amazon udostępni 300 takich urządzeń.

Wkrótce pojawią się kolejne Paczkomaty zlokalizowane m.in. w okolicach najważniejszych magistrali komunikacyjnych na Wyspach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane