Amazon rozwija własne marki mebli

Autor: dlahandlu.pl 13 listopada 2017 11:28

Amerykański gigant handlu elektronicznego Amazon rozwija nowe marki własne: odzieży sportowej oraz mebli.

Amazon wypuścił na rynek własną kolekcję ubrań sportowych. Biorąc pod uwagę fakt, że Amazon działał przez jakiś czas w branży modowej, jego wejście w świat odzieży sportowej trudno uznać za zaskakujące.

Nowością jest jednak to, że Amazon wprowadził na rynek dwie marki mebli: Rivet oraz Stone & Beam. Pomimo faktu, że jest to nowy rynek dla giganta internetowego, Amazon rusza ze sprzedażą szerokiej gamy towarów -  w tym sof, krzeseł, stołów oraz kilkuset innych produktów.

Amazon stworzył niedawno nowy program dla sprzedawców mebli, próbując zachęcić ich do współpracy. Detaliści mogą dostosowywać ceny zgodnie z żądaniami klienta, nie muszą też realizować zamówień w całym kraju. Amazon liczy, że marka własna mebli wywinduje sprzedaż tej kategorii.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jan Władeczek 2018-01-20 11:28:45

  Amazon uczy się sprzedawać meble, można w mojej opini śmiało można poprzypuszczać że program dla sprzedawców ( współpraca?) i cały system zbiera informacje dzięki którym będzie mógł zbudować własny handel a następnie w razie dobrych wyników rozpocznie się przejmowanie, wypełnianie ich terenu rynkowego ich towarem przy stopniowym przyćmiewaniu konkurencji, która myślała że to dar losu, że mogą sobie posprzedawać na Amazonie a tu klops...okazuje się, że fabryki zamiast dla Ikea produkują dla Amazona, że ceny są tak niskie że przestaje się opłacać itd itp....polecam poczytać np. :"Jeff Bezos i era Amazona" ..piękne słowo "współpraca"..

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,55

 • Śr

  3,20

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane