Amazon z nową propozycją dla polskich przedsiębiorców

Autor: www.dlahandlu.pl 10 maja 2016 13:04

Amazon z nową propozycją dla polskich przedsiębiorców fot. shutterstock

Amazon wystartował w Polsce z programem Amazon Marketplace - otwartą platformą dla przedsiębiorców MSP.

Od dziś za pośrednictwem jednego konta, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa uzyskają dostęp zarówno do dziesiątek milionów klientów Amazon w całej Europie, jak i sieci logistycznej firmy. Polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z miesięcznego bezpłatnego dostępu do usługi.

Polscy sprzedawcy mogą skorzystać z pakietu narzędzi, które ułatwią im sprzedaż produktów za granicą. Wśród dodatkowych rozwiązań znalazły się: pomoc językowa dla lokalnych sprzedawców, intuicyjne konto wspomagające sprzedaż, usługa dostawy pod nazwą Fulfillment by Amazon, obsługa klienta w 5 językach oraz prosty proces płatności. Gdy sprzedawca zamieści na jednej stronie Amazon nowy produkt, może on zostać udostępniony na wszystkich europejskich stronach internetowych Amazon, dzięki czemu może on dotrzeć do milionów klientów. Amazon zapewnia także dostęp do zautomatyzowanych narzędzi służących do raportowania i analizy sprzedaży, które zapewniają sprzedawcom pełen obraz prowadzonej działalności oraz pozwalają lepiej zaplanować działania w zakresie marketingu, rozwoju produktu czy dostawy.

- Polskie firmy mogą prowadzić sprzedaż za pośrednictwem wszystkich z naszych pięciu europejskich stron internetowych i w ten sposób trafiać do milionów klientów. Jeśli korzystają z usługi Fulfillment by Amazon, wystarczy, że prześlą swoje towary do dowolnego centrum logistycznego wybranego spośród 29 takich placówek znajdujących się na terenie Europy. My zajmiemy się resztą - mówi Francois Saugier, dyrektor zarządzający Amazon Services w Europie.

W 2015 r. za pośrednictwem europejskiej platformy Amazon zamówiono ponad lliliard produktów. Dotychczas Amazon zainwestował w Polsce 2.5 mld zł. A do końca roku stworzy ponad tysiąc nowych miejsc pracy.

Firma na razie nie zapowiada otwarcia sklepu w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Sprzedawca 2016-05-10 13:35:49

  Gdzie jest ta polska wersja?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,30

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane