PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

AMBRA z Grupy Emperia rozbudowała magazyn

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2010 12:32

Spółka Ambra, dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków i farmaceutyków na terenie południowej i zachodniej Polski, powiększyła swój magazyn w Czechowicach-Dziedzicach. Po rozbudowie obiekt ma łącznie 6 tysięcy mkw. powierzchni i oferuje 12 tysięcy pozycji asortymentowych.

W 2009 roku Ambra podpisała kilka znaczących umów dystrybucyjnych z wiodącymi producentami, rozbudowa magazynu była zatem konieczna, by spółka mogła sprawnie obsługiwać współpracujące podmioty. Prace podzielono na dwa etapy. W pierwszym powstał magazyn do przechowywania kosmetyków nie wymagających wysokiego składowania, o powierzchni niemal 900 mkw.  W drugim etapie Ambra powiększyła o 610 mkw. magazyn wysokiego składowania oraz rozdzieliła strefę dostaw towaru od strefy wydań.

Spółka Ambra powstała w 1995 roku w Czechowicach Dziedzicach. Obecnie jest licencjonowanym dystrybutorem kluczowych producentów i koncernów branży chemicznej i kosmetycznej działających na polskim rynku. W swojej ofercie posiada 12 tysięcy pozycji asortymentowych. Od 2009 roku Ambra działa w ramach Grupy Handlowej Emperia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane