PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

AmRest i Pizza Hut znów przedłużają czas na zawarcie umów o współpracy

www.portalspozywczy.pl 15 lipca 2016 19:34

AmRest i Pizza Hut znów przedłużają czas na zawarcie umów o współpracy Fot. Pizza Hut

AmRest i Pizza Hut przedłużyły kolejny raz, tym razem do 31 lipca, czas na zawarcie umów franczyzowych i rozwoju, które pozwolą na prowadzenie restauracji Pizza Hut przez AmRest w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

AmRest poinformował, że zawarł z Pizza Hut Europe drugi aneks do wstępnego porozumienia, na mocy którego ma zostać masterfranczyzobiorcą marki Pizza Hut w krajach Europy Śr.-Wsch.

AmRest zawarł pierwszy aneks w dniu 1 lipca 2016 r., który przedłużał okres obowiązywania wstępnego porozumienia do 15 lipca z określonego wcześniej we wstępnym porozumieniu terminu 30 czerwca.

Teraz aneks przedłuża okres zawarcia porozumienia do 31 lipca.

- AmRest Holdings SE informuje o podpisaniu w dniu 15 lipca 2016 roku Aneksu nr 2 do wstępnego wiążącego porozumienia ("Head of Terms") z Pizza Hut Europe Sarl określającego warunki na jakich ma dojść do zawarcia Ostatecznej Umowy, Ramowej Umowy Franczyzowej, Umowy Rozwoju oraz powiązanych z nimi Umów Franczyzowych i Umów Poręczenia – podała spółka.

- Aneks nr 2 przedłużył okres obowiązywania Head of Terms, a jednocześnie okres, w którym ma dojść do zawarcia umów do dnia 31 lipca 2016 roku. W przypadku, gdy nie dojdzie do zawarcia umów do tego dnia, Head of Terms ulegnie rozwiązaniu – poinformował AmRest.

23 maja 2016 roku AmRest Holdings podpisał wstępne wiążące porozumienie z Pizza Hut Europe, na mocy którego ma zostać masterfranczyzobiorcą marki Pizza Hut w krajach Europy Środkowo-Wschodniej: w Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowacji i Słowenii.

Zgodnie z założeniami Head of Terms AmRest jako masterfranczyzobiorca nabędzie na podstawie umów prawa do udzielania na rzecz osób trzecich franczyzy na prowadzenie restauracji Pizza Hut (tzw. subfranczyza), przy zachowaniu określonego udziału lokali prowadzonych bezpośrednio przez spółkę.

Ramowa umowa franczyzowa ma zostać zawarta na 10 lat z możliwością jej przedłużenia po spełnieniu określonych warunków. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane