AmRest zostanie master franczyzobiorcą Pizza Hut w krajach CEE

Autor: www.dlahandlu.pl 25 maja 2016 09:50

AmRest zostanie master franczyzobiorcą Pizza Hut w krajach CEE fot. za pizzahut.pl

23 maja AmRest Holdings SE podpisał wstępne wiążące porozumienie z Pizza Hut Europe Sarl , na mocy którego zostanie masterfranczyzobiorcą marki Pizza Hut w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (w Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Słowacji i Słowenii).

Postanowienia umów będą miały zastosowanie od 1 października 2016 roku.

Ramowa umowa franczyzowa zostanie zawarta na okres 10 lat z możliwością jej przedłużenia po spełnieniu określonych warunków.

Po wejściu w życie umów AmRest będzie zobowiązany do otwierania i prowadzenia restauracji Pizza Hut zgodnie z ustalonym planem rozwoju, który zawiera minimalną liczbę otwarć w poszczególnych latach obowiązywania umów. Jeśli AmRest nie wypełni obowiązków wynikających z planu rozwoju, PH Europe będzie uprawniona do zmiany warunków lub rozwiązania mowy franczyzowej i/lub umowy rozwoju. Intencją stron jest znaczne zwiększenie obecności marki Pizza Hut w zdefiniowanych w Head of Terms krajach w najbliższych latach.

W przypadku gdy nie dojdzie do zawarcia umów do30 czerwca 2016 roku, Head of Terms ulegnie rozwiązaniu.

Przeczytaj także:

Zarząd AmRest widzi duży potencjał do rozwoju marki Pizza Hut w Europie Środkowo-Wschodniej. Uzyskanie przywilejów masterfranczyzobiorcy pozwoli spółce wzmocnić pozycję lidera rynku restauracyjnego w regionie i przyczyni się do kreowania wartości dodanej dla akcjonariuszy spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane