Analiza gazetek: Kapusta pekińska najczęściej promowanym warzywem w październiku

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2012 09:16

Jak wynika z analiz październikowych gazetek handlowych, przeprowadzonych przez firmę Hipercom najczęściej promowanym warzywem była kapusta pekińska. Jej ceny w gazetkach sieci handlowych wahały się od 0,89 zł za kg w sklepie E.Leclerc Wrocław do 1,77 zł/kg w halach Selgros.

W październikowych gazetkach kapusta pekińska za 0,99 zł za kg była promowana w sieci Auchan, Kaufland, Netto i Tesco. W Intermarche produkt ten był oferowany w cenie 1,19 zł za kg zaś w Carrefourze za 1,29 zł. Najwięcej sieci oferowało kapustę pekińską za 1,49 zł/kg. Były to sieci Alma, Delikatesy Centrum, Delima, Dino, Eko, Polomarket, Spar, Stokrotka, Topaz.
Zestawienie zamyka sieć hal Selgros z propozycją gazetkową za 1,77 zł/kg za kapustę pekińską.

Zastawienie przeprowadzone przez firmę Hipercom na bazie październikowych gazetkach handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2012-11-10 01:27:22

  Szkoda ,że w Polsce nie jest popularna kapusta spiczasta. Świetnie nadaje się na gołąbki.Spotkałam ją w Holandii.Wygodnie oddziela się liście, łatwiej ją wyparzyć ze względu na kształt. Liście mają bardzo delikatne unerwienie. Nasza kapusta zwykła przysparza mi zawsze trudności w oddzielaniu liści. Niezbyt wygodnie robi się z niej gołąbki. Niechętnie się dlatego zabieram za robienie gołąbków. Trudno jest wyciąć głąb ze środka przed zdejmowaniem liści. Liście naszej popularnej kapusty mają tak grube unerwienie, że trzeba je ściąć nożem. Gdyby pojawiła się na polskim rynku kapusta spiczasta innej na gołąbki bym nie kupiła.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  2,94

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane